U bent hier

Wie helpt mij verder?

Heb je na het raadplegen van de handleidingen nog vragen?

  • Veelgestelde technische vragen
  • Helpdesk: Voor technische vragen bel naar de VDAB Servicelijn 0800 30 700 (elke werkdag tussen 8u en 19u).
    Voor een vlotte verwerking verzamel je alvast volgende gegevens :
    • Je gebruikersnaam
    • Klantennummer (IKL) van het dossier waarmee je bezig was
    • Beschrijving probleem 
    • Welke foutboodschap (wanneer het een foutboodschap is met titel 'fout/probleem' en er staan onderaan die foutboodschap een identificatienummer, dan volstaat het dat identificatienummer mee te delen)
    • Welke handeling veroorzaakt de fout (in welk scherm deed je welke handeling)
    • Eventueel extra info zoals bedrijfsnummer, geselecteerde opleiding.
    • Systeem waarop je werkt (besturingssysteem = Windows ?. Browser = Internet Explorer ?)
  • Voor inhoudelijke vragen kan je steeds terecht bij je projectopvolger. Deze vind je terug op de projectfiche.
  • Vragen omtrent cursistenadministratie, betalingen, e.d. kan je stellen aan het team cursistenadministratie: cursistenadministratie@vdab.be.
  • Voor vragen in verband met registratie kan je terecht bij je MLP-coach (zie hieronder)

 

Contactgegevens MLP-coaches

  Provincie Naam Telefoon E-mail
Antwerpen Catherine Braem 03 202 17 73 Catherine.Braem@vdab.be
Limburg Bianca Vaes 011 260645 bianca.vaes@vdab.be
Oost-Vlaanderen Laurette De Nooze 09 248 54 94 Laurette.DeNooze@vdab.be
VDAB Brussel Natalie Renders 02 525 00 32 Natalie.Renders@vdab.be
Vlaams-Brabant Bina Patel 02 359 09 02 Bina.Patel@vdab.be
West-Vlaanderen Viviane Vandewalle 056 24 74 61 Viviane.Vandewalle@vdab.be
  John Mollez 056 24 74 37 john.mollez@vdab.be

 

VDAB-contactpersonen voor het project Leren en Werken

Lijst van de VDAB-contactpersonen voor het project Leren en Werken (CDO, CDV, Syntra Vlaanderen en BuSO OV3)