CAD-confectie patroontekenen 1 Installatie software en basisvaardigheden softwarepakket
Omschrijving
In de bedrijfswereld is altijd plaats voor een bekwame patronenmaker die bestaande patronen wijzigt, basismodellen gradeert en nieuwe ontwerpen van de designers weet om te zetten in patronen met een perfecte pasvorm. Kennis van een CAD-softwarepakket is daarbij een absolute vereiste.
Als werkzoekende of als werknemer in de confectie kan je gratis een online opleiding CAD-confectie volgen, aangevuld met praktijkgerichte workshops.
Deze eerste, inleidende workshop is de noodzakelijke eerste stap in je traject CAD-confectie.
Breng een usb-stick mee en je eigen laptop met besturingssysteem Windows. We installeren de nodige software:
- AccuMark,
- MwSnap
- Teamviewer
Je maakt kennis met de gebruikersomgeving van de software en je tekent je eerste patroon.
Toelatingsvoorwaarden
Je kan alleen deelnemen als je je vooraf inschrijft voor deze workshop met je account voor Mijn loopbaan. Voor deze opleiding moet je een goede voorkennis hebben van manueel patroontekenen. Heb je die kennis niet, of wil je ze even opfrissen? Volg dan eerst de online cursussen manueel patroontekenen.
Contactinfo
Doelgroep
Werknemer of werkzoekende
Kostprijs
Gratis
Leervorm
Klassikaal
Cursusduur
6 uur
Komende workshops
CAD-confectie patroontekenen 1 Installatie software en basisvaardigheden softwarepakket
Startdatum | Gemeente | Locatie | Sessies | Data | Deelnemers | Organisator | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30-03-2021 | Antwerpen | Copernicuslaan 1 | 1 |
30-03-2021, 09:30-15:30 |
1 van 6 | VDAB | |
10-05-2021 | Antwerpen | Copernicuslaan 1 | 1 |
10-05-2021, 09:30-15:30 |
0 van 6 | VDAB | Inschrijven vanaf 10-03-2021 |