Evenementen

Bootcamp projectmanagement (Leuven)

Wat is het?

Leer projecten helder plannen én succesvol afronden.

Werken in een sociale onderneming betekent vaak: veel verschillende projecten die tegelijk en door elkaar lopen. Maar projectmatig werken brengt ook z’n eigen uitdagingen met zich mee. Wat als het niet duidelijk is wie welke rol opneemt? Of de timing in de soep draait? Dan haken mensen af, worden deadlines vager en blijft het resultaat achter op wat je voor ogen had. Terwijl je net het omgekeerde wilt: projecten die structuur bieden, vaart maken en écht iets in beweging zetten.

In deze driedaagse bootcamp (5/10, 26/10 en 14/12) leer je hoe je een project opstart, plant, begeleidt en afrondt – stap voor stap. Je krijgt heldere methodes mee en past ze meteen toe op een eigen case. Je oefent samen met collega’s uit andere sociale ondernemingen, deelt ervaringen, en krijgt gerichte feedback. Zo bouw je aan projecten die niet alleen starten met veel enthousiasme, maar ook eindigen met zichtbare impact.

Meer informatie vind je op onze website:
https://groeilabz.be/bootcamp/1/2734/bootcamp-projectmanagement-(leuven)

Wie organiseert het?

Verso vzw in samenwerking met Anneleen Van Tendeloo van IDEA Consult en Luelan bv.

Voor wie wordt het georganiseerd?

Deze bootcamp is voor jou als je:

- betrokken bent bij projecten binnen je organisatie, maar soms houvast mist om er gestructureerd aan te beginnen.
- merkt dat projecten onderweg hun focus verliezen, en daar verandering in wil brengen. Idealiter sta je voor een concrete uitdaging of een vraagstuk dat aansluit bij dit thema.
- nood hebt aan een duidelijk stappenplan, mét ruimte voor aanpassing en samenwerking.
- goesting hebt om een lopend of nieuw project concreet aan te pakken, en de inzichten echt te vertalen naar je praktijk.
- bereid bent om je voor te bereiden op elke sessie kort en actief na te denken over sleutelvragen die je vooraf ontvangt.
- vanuit je rol kritisch mag meedenken én ruimte hebt om nieuwe aanpakken uit te proberen.

Heb je al veel ervaring met projectmanagement en zoek je verdieping in methodes zoals Agile, Scrum of Prince? Dan is deze bootcamp niet wat je zoekt.

Waar en wanneer?

Datum Startuur Einduur Locatie
maandag 5 oktober 2026 09:30 17:00 Provincieplein 1
Leuven