Bootcamp subsidiemanagement (Antwerpen)
Wat is het?
Haal meer uit je projectfinanciering.
Regelmatig zie je interessante subsidieoproepen passeren waarvan je denkt: “dat zou wel eens iets voor ons kunnen zijn”. Maar als je eerlijk bent, heb je vaak te weinig tijd of kennis om daarop in te spelen. Of je hebt al eens een dossier ingediend waarin je veel energie stak, maar dat leverde minder op dan gehoopt.
In deze bootcamp leer je hoe je subsidies strategisch inzet om de doelen van je organisatie te realiseren. Je ontdekt waar de kansen liggen, hoe je ze vertaalt naar sterke projectvoorstellen en hoe je een doordacht subsidiebeleid uitbouwt. Zo verhoog je niet alleen je slaagkansen, maar bouw je ook intern kennis op om toekomstige projecten met meer vertrouwen én succes aan te pakken.
Dit meerdaags evenement vindt plaats op de volgende data:
- Kick-off - donderdag 08/10/2026 van 09:30 – 17:00 incl lunch
- Sessie 2 - donderdag 29/10/2026 van 09:30 – 17:00 incl lunch
- Sessie 3 - donderdag 10/12/2027 van 09:30 – 13:00
Wie organiseert het?
Verso vzw in samenwerking met Anneleen Van Tendeloo van IDEA-consult.
Voor wie wordt het georganiseerd?
Of je nu al ervaring hebt met subsidies of er voor het eerst mee aan de slag gaat: deze bootcamp helpt je om sterker en strategischer te werken.
Deze bootcamp is er voor jou als je:
- verantwoordelijk bent voor projecten, fondsenwerving of beleid in een sociale onderneming, en regelmatig met subsidies in aanraking komt
- vaak subsidie-oproepen ziet passeren, maar niet goed weet welke echt bij je organisatie passen
- een goed idee hebt en dat wil vertalen naar een overtuigend projectvoorstel
- meer structuur wil brengen in hoe je organisatie met subsidies omgaat
Waar en wanneer?
| Datum | Startuur | Einduur | Locatie |
|---|---|---|---|
| donderdag 8 oktober 2026 | 09:30 | 17:00 |
Wilrijkstraat 45 Antwerpen |