Conversatiegroep in het MSK: werk, identiteit en kunst als spiegel
Wat is het?
Dit is een unieke Co-Searching activiteit onder begeleiding van beeldend kunstenaar en vrijwilliger Filip, die je meeneemt door het MSK.
Als werkzoekende krijgen we een soms ander beeld van onszelf of er wordt een beeld op ons geplakt vanuit de maatschappij. Hoe spiegelen wij ons hieraan als niet werkende? De vragen rond onze identiteit en de zoektocht naar werk zijn vaak moeilijk.
In deze activiteit gaan we samen op stap door het Museum Voor Schone Kunsten in Gent en gebruiken we de kunst als spiegel voor onszelf. Vanuit de kunst en reële beelden in het museum, gaan we de dialoog aan vanuit wat we ervaren, wat we zien en van wat er aan de muren hangt. We nemen de tijd om te reflecteren en naar onszelf te kijken.
Filip is Co-Searching vrijwilliger, beeldend kunstenaar en momenteel werkzoekend. Hij bedacht vanuit zijn eigen ervaringen deze activiteit die heel mooi past bij het Co-Searching DNA.
Opgelet: deze activiteit is niet gratis! We betalen jou achteraf een drankje maar het ticket voor het museum moet je zelf betalen. Hier kan je alvast de verschillende tarieven van het museum bekijken en kan je controleren of je misschien recht hebt op een kortingstarief (bijvoorbeeld als inwoner van Gent of als je een Uitpasregio Gent hebt of een kansentarief enz...)
Belangrijk:
Omdat onze activiteiten in kleine groepen plaatsvinden, zijn ze vaak volzet. Elke keer dat een deelnemer niet komt opdagen, is het een gemiste kans voor iemand die er ook graag bij was. Vergeet dus niet je deelname te annuleren op eventbrite als je niet kunt komen of neem contact op via annelies@co-searching.be. We sturen alleen tips of verslagen naar deelnemers die komen opdagen.
Wie organiseert het?
Co-Searching is een non-profitorganisatie die gratis activiteiten organiseert voor (en door) werkzoekenden. We wisselen ervaringen uit, delen tips en trucs, geven elkaar directe feedback. Co-Searching is een netwerk van werkzoekenden die elkaar willen helpen en inspireren in de zoektocht naar een job.
Workshops en gespreksgroepen worden voorbereid en begeleid door Co-Searching vrijwilligers. Onze vrijwilligers zijn werkzoekenden, werkenden, mensen op ziekte of studenten.
Voor wie wordt het georganiseerd?
Deze activiteit staat open voor iedereen die zoekende is in werk (werkzoekenden, mensen op ziekte of invaliditeit, werkenden, studenten etc..) die willen leren en discussiëren over (het zoeken naar) werk. Je bent welkom ongeacht je leeftijd, sector, gender, opleidingsniveau enz. Iedereen is welkom!
Deze workshop vereist voldoende kennis van het Nederlands om deel te kunnen nemen aan een groepsgesprek.
Ben jij een coach, recruiter of andere professional actief op de arbeidsmarkt? Wil je ons leren kennen of samenwerken? Neem contact op met ons!
Waar en wanneer?
| Datum | Startuur | Einduur | Locatie |
|---|---|---|---|
| donderdag 19 maart 2026 | 12:00 | 14:30 | Gent |