Evenementen

Jobdag bij Xtra voor boekhouders en dossierbeheerders

Wat is het?

Ben jij een gedreven boekhoudkundige met een bachelor in accountancy-fiscaliteit en wil je een rol waarin je echt impact kan maken?

Heb je ervaring in boekhouden en wil je klanten niet alleen cijfers leveren, maar ook ondersteunen in hun financiële groei?
Dan is deze functie als dossierbeheerder bij ons groeiende accountantskantoor iets voor jou!

Het kantoor in Machelen (Vilvoorde) biedt je een dynamische omgeving waar professionaliteit, samenwerking en klantgerichtheid centraal staan.

Wie organiseert het?

Jobdag op het kantoor van Xtra interim voor een accountancy-kantoor in Machelen (Vilvoorde)

Voor wie wordt het georganiseerd?

Dit evenement is bedoeld voor gemotiveerde mensen die een bachelordiploma boekhouding/accountancy op zak hebben, of reeds enkele jaren ervaring op hun teller staan. We zoeken mensen die zin hebben om hun verworven kennis en vaardigheden in een nieuwe uitdaging in te zetten.

Iedereen die over een vlotte tweetaligheid Nederlands/Frans en goede kennis Engels beschikt en met een eerste kennismaking met dossierbeheer/boekhouding A-Z is meer dan welkom!
Jarenlange ervaring is absoluut geen must, een fundament van 3 à 5 jaar is al meer dan voldoende.

Waar en wanneer?

Datum Startuur Einduur Locatie
donderdag 12 maart 2026 14:00 17:00 Dr. V. Dewalsplein 37
Kortenberg