Evenementen

Training personeelsgesprekken voeren

Wat is het?

Personeelsgesprekken voeren hoeft geen stress te zijn. In deze vorming leer je hoe je elk gesprek helder en mensgericht aanpakt. Met concrete tips, tools en oefening voor meer vertrouwen en impact.

Deze 2-daagse vorming (28/9 en 12/10) reikt een degelijke basiskennis aan over het voeren van personeelsgesprekken en geeft bruikbare tools en tips mee.

Je krijgt inzicht in de verschillende soorten personeelsgesprekken en op de praktische uitwerking hiervan. Je leert hoe je menselijkheid, zakelijkheid en effectiviteit kan samenbrengen in een personeelsgesprek.

Wie organiseert het?

Verso vzw in samenwerking met Lucas Baeyens van Vokans.

Voor wie wordt het georganiseerd?

Voor alle leidinggevenden, teamverantwoordelijken, coördinatoren en HR-verantwoordelijken van sociale ondernemingen. Meer bepaald voor wie in een sociale onderneming personeelsgesprekken uitvoert. Dit is een praktische opleiding gericht op medewerkers die weinig ervaring hebben met personeelsgesprekken of meer ervaren medewerkers die een opfrissing willen van de belangrijkste technieken.

Waar en wanneer?

Datum Startuur Einduur Locatie
maandag 28 september 2026 09:30 16:30 Brussel