Home

87 deeltijdse jobs gevonden in Deurne (2100)

Zoekopdracht

Trefwoord 87 deeltijdse jobs gevonden in Deurne (2100)

;

Vind een Job

87 jobs gevonden
Sorteer op
Sorteer op
Standaard Datum Profile

Leerkracht lichamelijke opvoeding

AVANT PROVINCIAAL ONDERWIJS in DEURNE
time Online sinds 26 februari 2024 - Tijdelijke jobs

Functieomschrijving

 • Leraar Lichamelijke Opvoeding, 10u/week - 3e graad ASO (sportwetenschappen), KSO en TSO + OKAN

Jouw competenties

 • Je bent in het bezit van een Master of Bachelor diploma Lichamelijke opvoeding.
 • Je hecht belang aan een goede sfeer in de klasgroep.
 • Je maakt gebruik van moderne tools en technologieën in je lessen.
 • Je bent zowel zelfstandig als een teamplayer.
 • Je bent resultaatgericht, contactvaardig en kan creatief denken.
 • Je spreekt en schrijft zeer goed Nederlands.

Ons aanbod

 • We bieden je een job op een locatie die gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer: Turhoutsebaan 250, 2100 Deurne.
 • Je kan op onze school werken met moderne infrastructuur en faciliteiten.
 • Je maakt deel uit van een gepassioneerd lerarenteam waarbij je terecht kan als je vragen hebt.
 • Je krijgt ondersteuning bij de opstart van je carrière als leerkracht vanuit Provincie Antwerpen.
 • Om in aanmerking te komen voor een hospitalisatieverzekering moet je als medewerker tegelijkertijd voldoen aan volgende voorwaarden:
  • je hebt een opdracht van minstens 50% die nodig is voor een voltijdse opdracht
  • je hebt een opdracht van minstens 6 maanden
 • Je hebt de mogelijkheid tot lidmaatschap van PROVA, de personeelsvereniging van Provincie Antwerpen.
 • Je hebt recht op een fietsvergoeding als je met de fiets naar school komt.
 • Je hebt recht op een lijnabonnement als je met het openbaar vervoer naar school komt.
 • Je geniet van een goede balans tussen werk en privé.

Vragen?

Met vragen kan je terecht bij Martine Laumen, campusdirecteur campus Rivierenhof: martine.laumen@provincieantwerpen.be

Vroedkundige materniteit

AZ MONICA VZW in DEURNE
time Online sinds 21 maart 2024 - Tijdelijke jobs
Op onze afdeling materniteit kom je als vroedkundige terecht in een multidisciplinair team van gynaecologen, vroedkundigen, pediaters, kinesitherapeuten en andere zorgverleners.Je zal moeders begeleiden en ondersteunen bij arbeid en bevalling.Je ondersteunt de arts bij het plaatsen van epidurale anesthesie en volgt deze op via monitoring.Je voert de onmiddellijke en latere postpartumperiode op een verantwoorde vroedkundige wijze uit.Je draagt zorg voor de pasgeborene tijdens het verblijf op de kraamafdeling.Je begeleidt de borstvoeding en mogelijke problemen of moeilijkheden, hierbij handel je binnen het wettelijk kader van het vroedkundig handelen.Je geeft op een correcte en professionele wijze adviezen aan de moeders volgens de aanwezige protocollen.Je voert de vroedkundige zorg uit rekening houdend met de specifieke eisen van de zorgomgeving (gegevens verzamelen, probleemstelling, planning, uitvoering en de evaluatie van de vroedkundige zorg).Je voert de handelingen die je door de geneesheer zijn toevertrouwd correct uit, binnen het wettelijk kader dat het vroedkundig handelen vastlegt.Je draagt de verantwoordelijkheid voor de continuïteit van de zorgverlening.Dit gebeurt via mondelinge besprekingen en door het schriftelijk vastleggen van de verpleegactiviteiten in het verpleegdossier.Je kan belast worden met het waarnemen van de taken van de hoofdverpleegkundige met betrekking tot de continuïteit van de patiëntenzorg en het functioneren van de afdeling.Je werkt mee aan het beheer en de organisatie van de afdeling op vroedkundig, administratief, technisch en huishoudelijk vlak.Je zorgt voor de opvang, begeleiding en evaluatie van stagiair(e)s.