Tweede jobbeurs voor de hotelsector in Antwerpen
Op woensdag 30 april organiseert VDAB, samen met de Antwerp Hotel Association, een jobbeurs voor de hotelsector in het Mercure Antwerp City South in Antwerpen. Met deze beurs willen de partners werkzoekenden warm maken om in de hotelsector aan de slag te gaan.
Van receptionist tot kamerpersoneel, van keukenmedewerkers tot kelners: de vraag naar personeel in de hotelsector blijft bijzonder hoog. In de voorbije 12 maanden zijn er via het normaal economisch circuit zonder uitzendopdrachten 3.592 vacatures rechtstreeks bij VDAB gemeld. 70% van deze vacatures bevindt zich in het arrondissement Antwerpen (2.499 vacatures), waarvan 1.348 in de stad Antwerpen.
Veerle Van Damme, provinciaal manager Horeca van VDAB: "Het toenemende toerisme in Antwerpen is een enorme troef voor de arbeidsmarkt. VDAB is dan ook verheugd dat we opnieuw kunnen samenwerken met de Antwerp Hotel Association om een jobbeurs te organiseren voor de hotelsector. Deze beurs is een unieke kans voor iedereen die interesse heeft in de vacatures, van receptionist tot kamerpersoneel, van keukenpersoneel tot kelners en bartenders, van boekhouder tot een commercieel profiel met passie voor de hotelsector"
Kansen voor zij-instromers en anderstaligen
De jobdag richt zich niet alleen op werkzoekenden met ervaring in de sector, maar ook op zij-instromers en anderstaligen die aan de slag willen in een hotelomgeving.
Peter Nuiten, Antwerp Hotel Association: “Nederlands is niet altijd een vereiste. Wie Engels spreekt, kan bij veel hotels meteen aan de slag. We hopen ook dit jaar weer veel geïnteresseerden te overtuigen om de stap naar de hotelsector te zetten.”
Bezoekers krijgen op de beurs de gelegenheid om te netwerken, informatie te verzamelen over beschikbare functies en direct in gesprek te gaan met de verschillende werkgevers.
Praktisch
Jobbeurs voor hotelsector
Woensdag 30 april van 11 tot 15 uur
Mercure Antwerp South Hotel - Desguinlei 94 - Antwerpen
Inschrijven kan nog via deze link.